BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı Bozüyük İlçemizde Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı 13 Kasım 2018 Salı günü Bozüyük Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı Bozüyük İlçemizde Yapıldı

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan başkanlığında yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Halis Çelik ve Tahsin Yazır, Maarif Müfettişi Erdal Bayram, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Osman Bat, Metin Sarıfakıoğulları, Cuma İvrendi, Ali Güder, İbrahim Barış Kalın, Zekai Çobandere ve Salih Aybaş ile İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldılar.

Toplantı Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Çetinkaya’nın sunumuyla başladı. Ardından, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ilçelerindeki eğitim faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yaptılar. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Birim Amirleri de kendi konularıyla ilgili devam eden iş ve işlemler hakkında açıklamalar yaptılar. İlimiz genelinde öğrencilerimizin ders başarılarını en üst düzeye çıkarmak için yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

  İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, toplantıya katılan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Birim Amirlerine ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

 

13-11-201813-11-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.