BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Müdürler Kurulu Toplantısı Müdürlüğümüzde Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Müdürler Kurulu Toplantısı Müdürlüğümüzde Yapıldı

      İlçe Milli Eğitim Müdürleri Müdürler Kurulu Toplantısı, 28 Ağustos 2018 Salı günü İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Halis Çelik, Maarif Müfettişimiz Erdal Bayram, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz İbrahim Barış Kalın, Osman Bat ve Zekai Çobandere ile İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldılar.

      Toplantıda yeni eğitim öğretim yılı için yapılacak çalışmalarla ilgili değerlendirmeler yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürleri ilçelerindeki eğitim faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yaptılar. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Birim Amirleri kendi konularıyla ilgili devam eden iş ve işlemler hakkında açıklamalarda bulundular. Yerleştirme işlemleri devam eden 8. ve 12. sınıf öğrencilerimiz ile ailelerine yönelik rehberlik çalışmalarının önemli olduğu ve bu çalışmalara titizlikle devam edildiği belirtildi. Başlatılan Okuryazarlık Seferberliği kapsamında ilimizde okuma yazma bilmeyen kimsenin kalmaması için kursların devam etmekte olduğu ifade edildi. Merkez ve ilçelerimizde yapım, onarım ve güçlendirme çalışmaları devam eden okul ve kurum binalarımızın durumu ile ilgili bilgiler paylaşıldı.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, toplantıya katılan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Birim Amirlerine ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı’nın ilimiz ve ülkemiz için hayırlı ve başarılı bir yıl olmasını diledi.

28-08-201828-08-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.