BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Müdürlüğümüzde Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Müdürlüğümüzde Yapıldı

      İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı, 12 Haziran 2018 Salı günü İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Tahsin Yazır ve Halis Çelik, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz, Metin Sarıfakıoğulları, Erdoğan Kaba ve Salih Aybaş, Maarif Müfettişimiz Erdal Bayram, Hukuk Hizmetleri Yetkilimiz Ebru Aşıcı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldılar.

      Toplantıda geçtiğimiz eğitim öğretim yılının genel değerlendirmesi yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürleri ilçelerindeki eğitim faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yaptılar. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Birim Amirleri kendi konularıyla ilgili devam eden iş ve işlemler hakkında açıklamalar yaptılar. Yapım, onarım ve güçlendirme çalışmaları devam eden okul ve kurum binalarımızın durumu ile ilgili bilgiler paylaşıldı.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, toplantıya katılan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Birim Amirlerine ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramlarını kutlayarak bayramın milletimize, İslam âlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini diledi.

12-06-201812-06-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.