BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Osmaneli İlçemizde Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Osmaneli İlçemizde Yapıldı

     İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı 08.11.2016 Salı günü Osmaneli ilçemizde yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tahsin YAZIR, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Erdoğan KABA, İbrahim Barış KALIN ve Cuma İVRENDİ, Maarif Müfettişleri Başkanı Ramazan GÖZEN ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldılar.

   Osmaneli Kaymakamı Edip ÇAKICI ve Osmaneli Belediye Başkan Vekili Hayati KABA’nın da katıldığı kahvaltının ardından toplantı için Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu´na geçildi.

  Toplantıya, ev sahibi Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ’nin sunumuyla başlandı. Sunumda Osmaneli ilçesinin bir tanıtımı yapıldı. Ardından, 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı ile ilgili görüşme, planlama ve bilgilendirmeler yapıldı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tahsin YAZIR tarafından “Eğitim ve Öğretim Eylem Planları” ile “Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” konularında sunum ve açıklamalar yapıldı. Bu planların ve ödüllerin Bilecik eğitimine çok güzel katkıları olacağı dile getirildi. Değişen okul giriş çıkış saatleri üzerinde konuşuldu. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce 8. ve 12. sınıflar için düzenlenen Destekleme ve Yetiştirme Kursları Kazanım Değerlendirme Sınavı masaya yatırıldı. Genel olarak başarılı bir sınav uygulaması olduğu dile getirildi. 2016- 2107 Eğitim Öğretim Yılı´nda yapılacak olan 8. sınıflar Merkezi Sistem Sınavları, YGS ve LYS sınavlarına hazırlık çalışmaları görüşüldü. "Bilecik eğitimini nasıl en üst seviyelere çıkarabiliriz?" konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

 

      İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantılarına her ay başka bir ilçemizde devam edileceğini söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, toplantı bitiminde tüm katılımcılara teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.