BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Osmaneli İlçemizde Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Osmaneli İlçemizde Yapıldı

          2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nın beşinci İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı 4 Ocak 2018 Perşembe günü Osmaneli ilçemizde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapıldı.

     Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Tahsin Yazır, Şube Müdürlerimiz Turan İpşiroğlu, Erdoğan Kaba, Cuma İvrendi ve Salih Aybaş, Maarif Müfettişimiz Erdal Bayram, Hukuk Hizmetleri Yetkilimiz Ebru Aşıcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldılar.

        Toplantıya ev sahibi Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci tarafından ilçenin tanıtımının yapılmasıyla başlandı. Ardından, eğitim öğretim çalışmaları ile ilgili görüşme, planlama ve bilgilendirmeler yapıldı. Birim amirleri kendi konularıyla ilgili devam eden iş ve işlemler hakkında açıklamalar yaptılar. Binaların inşaat, onarım ve donanım hazırlıklarının geldiği aşamalar hakkında bilgiler verildi. Öğrencilerin ders başarılarını en üst düzeye çıkarmak için alınacak önlemler ve yapılacak çalışmalar değerlendirildi. 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönemi’nin sonuna yaklaşılması dolayısıyla yapılması gereken çalışmalar ve 2. Dönem için yapılan planlamalar gözden geçirildi. 2018 Yılı Yatırım Programı hakkında görüşmeler yapıldı. 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname hükümlerince, çalışanlarla ilgili yapılması gereken iş ve işlemler açıklandı.

 

      İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Tahsin Yazır, 2018 yılının ilk İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısını Osmaneli İlçemizde gerçekleştirdiklerini ifade etti. Toplantıda devam etmekte olan ve yapılması planlanan çalışmaların değerlendirildiğini, eğitimde ilimizi daha ileriye taşıyabilmek için İl Milli Eğitim Müdürlüğü Birim Amirleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizle görüş alışverişinde bulunduklarını dile getirdi. Toplantıya katılanlara teşekkür eden Yazır, onlara çalışmalarında başarılar diledi.

04-01-201804-01-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.