BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Osmaneli İlçemizde Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Osmaneli İlçemizde Yapıldı

      İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı 8 Mayıs 2018 Salı günü Osmaneli ilçemizde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Tahsin Yazır ve Halis Çelik, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz, Metin Sarıfakıoğulları ve Salih Aybaş ile İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldılar.

      Toplantıya, ev sahibi Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci’nin sunumuyla başlandı. Ekinci, sunu eşliğinde ilçedeki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu. Ardından, İlçe Milli Eğitim Müdürleri de ilçelerindeki eğitim kurumları hakkında bilgilendirmeler yaptılar. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Birim Amirleri kendi konularıyla ilgili devam eden iş ve işlemler hakkında açıklamalar yaptılar. Toplantıda, bu yıl gerçekleştirilecek olan sınavlı ve sınavsız liselere yerleştirme çalışmalarıyla ilgili bilgiler verildi. Yapım, onarım ve güçlendirme çalışmaları devam eden okul ve kurum binalarımızın durumu ile ilgili bilgiler paylaşıldı. "İlimiz genelinde eğitim seviyemizi nasıl daha üst seviyelere çıkarabiliriz?" konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, toplantı bitiminde ev sahibi Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci’ye ve tüm katılımcılara teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

08-05-201808-05-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.