BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Pazaryeri İlçemizde Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Pazaryeri İlçemizde Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı 10 Nisan 2018 Salı günü Pazaryeri ilçemizde, Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Tahsin Yazır ve Halis Çelik, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz, Turan İpşiroğlu, Metin Sarıfakıoğulları ve Cuma İvrendi, Maarif Müfettişimiz Erdal Bayram, Hukuk Hizmetleri Yetkilimiz Ebru Aşıcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldılar.

Toplantıya, ev sahibi Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Köroğlu’nun sunumuyla başlandı. Sunumda Pazaryeri ilçesinin bir tanıtımı yapıldı. Ardından, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Birim Amirleri kendi konularıyla ilgili devam eden iş ve işlemler hakkında açıklamalar yaptılar. İlçe Milli Eğitim Müdürleri de ilçelerindeki eğitim kurumları hakkında bilgilendirmeler yaptılar. Toplantıda, Lise son sınıflara, üniversite tercihleri konusunda rehberlik edilmesinin önemine vurgu yapıldı. Değerler Eğitimi kapsamında milli birlik ve beraberlik konularında hassasiyet gösterilmesi istendi. "Bilecik eğitimini nasıl en üst seviyelere çıkarabiliriz?" konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, toplantı bitiminde ev sahibi Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Köroğlu’na ve tüm katılımcılara teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı’nın ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, Pazaryeri Okul ve Kurum Müdürleri İstişare Toplantısı’na katıldı. Toplantıda ilçemizin Okul ve Kurum Müdürleri, çalışmaları hakkında bilgi verdiler. İl Milli Eğitim Müdürlüğüne iletmek istedikleri değerlendirme, görüş ve önerilerini birinci elden İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’a ilettiler. Erdoğan, çalışmalarından dolayı Okul ve Kurum Müdürlerimize teşekkür etti.

10-04-201810-04-201810-04-201810-04-201810-04-201810-04-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.