BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yenipazar İlçemizde Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yenipazar İlçemizde Yapıldı

      2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nın üçüncü İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı 31 Ekim 2017 Salı günü Yenipazar ilçemizde, Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda yapıldı.

     Toplantıya Vali Yardımcımız Mustafa Kemal Özgün, Yenipazar Kaymakamı Hamza Türkmen, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Bektaş Uçkun, Şube Müdürlerimiz Turan İpşiroğlu, Metin Sarıfakıoğulları ve Erdoğan Kaba, Maarif Müfettişimiz Erdal Bayram, Hukuk Hizmetleri Yetkilimiz Ebru Aşıcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldılar.

        Toplantının başında, toplantıya katılanlar kendilerini tanıttılar. Ardından her türden bağımlılık ve istismar konularında görüşmeler oldu. Vali Yardımcımız Mustafa Kemal Özgün ve Yenipazar Kaymakamı Hamza Türkmen’in ayrılmasından sonra toplantıya devam edildi. Ev sahibi Yenipazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Terzi ilçenin tanıtımını yaptı. Ardından, eğitim öğretim çalışmaları ile ilgili görüşme, planlama ve bilgilendirmeler yapıldı. Birim amirleri kendi konularıyla ilgili devam eden iş ve işlemler hakkında açıklamalar yaptılar. Binaların inşaat, onarım ve donanım hazırlıklarının geldiği aşamalar hakkında bilgiler verildi. İlimizin EBA kullanımında üst sıralarda bulunduğu, EBA kullanımının teşvik edilmesi gerektiği belirtildi. Ayrıca ilimizde Ölçme Değerlendirme Merkezi kurulduğu ve soru havuzu oluşturulmaya başlandığı ifade edildi. Öğrencilerin ders başarılarını en üst düzeye çıkarmak için alınacak önlemler ve yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, ilimizde eğitim kalitesinin yükseltilmesi için tüm eğitim çalışanlarının ellerinden gelen gayreti göstermelerinin büyük önem taşıdığını ifade etti. Bu konuda çalışanlarına inandığını ve güvendiğini dile getirdi. Toplantıya katılanlara teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

31-10-201731-10-201731-10-201731-10-201731-10-201731-10-2017

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.