BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Fen Lisesi ile Üniversite Arasında Sosyal ve Bilimsel İş Birliği Protokolü imzalandı.

İlimiz Fen Lisesi ile Üniversite Arasında Sosyal ve Bilimsel İş Birliği Protokolü imzalandı.

     31 Mart 2017 Cuma günü ilimiz Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi ile Şeyh Edebali Üniversitesi arasında Sosyal ve Bilimsel İş Birliği Protokolü imzalandı. Protokol Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim TAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ ve Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi Müdürü Fadıl AĞDAĞ tarafından imzalanarak yürürlüğe girdi.

    Protokol ile Lisenin ihtiyaç duyabileceği hizmet içi eğitim, öğretim süreçlerinin değerlendirilmesi, öğretim programlarının zenginleştirilmesi, seminer ve projelerin nitelik yönünden geliştirilmesi, eğitim desteği konusunda Üniversite tarafından uzmanlık desteği sağlanması öngörülüyor.

     Üniversitemizle Fen Lisesi arasında imzalanan protokolün hem Üniversiteye hem de okulumuza büyük katkıları olacağını dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, özellikle birlikte hazırlanacak projelerle eğitim alanında büyük mesafe alınacağını dile getirdi. Okulumuzun, Üniversitedeki akademik birikimden, kütüphane ve akademik personelden çeşitli konularda destek sağlayacağını anlattı ve Üniversitenin de akademik çalışmalar için lisemizde çeşitli uygulamalarda bulunacağını ifade etti. Protokolün, her iki kurumumuza da hayırlı olmasını diledi.

31-03-201731-03-201731-03-2017

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.