BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.

İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.

İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.İlimiz Merkez Okul ve Kurumlarının Okul Aile Birlikleri Başkanları İle Toplantı Yapıldı.

 

   İlimiz Merkez İlçesinde bulunan Okul ve Merkezlerin Yöneticileri, Okul Aile Birlik Başkanları ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Emre AKPINAR´ın katılımı ile Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK başkanlığında genel istişare ve mevzuat hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

  Toplantıdan önce, katılımcılara güvenli internet kullanımı ve gençlerimizin sanal ortamdaki olası zararlardan korunması hakkında kısa bir tanıtıcı sunum gerçekleştirildi.

   Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK yaptığı konuşmada; " Bu toplantıyı çok daha önce düşünerek planlamıştık fakat iş yoğunluğundan bugüne nasip oldu. Okul ve Kurumlarımızın Okul Aile Birlikleri bizim için çok büyük önem arz ediyor. Yıllarca okul müdürlüğü yapmış biri olarak sizlerle birlikte çalışmanın ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyorum. Bizim ikinci kanadımız sizlersiniz. Tek kanatlı bir kuşun uçamayacağı gibi, sizin yaptığınız işlerin de düzenli ve mevzuatına uygun yürümesi fazlasıyla önem arz etmektedir. Ortak bir anlayış oluşturmak, Bilecik´in eğitimine katkıda bulunmak, bir adım daha ileri götürebilmek için, sorumluluklarımızı birbirimize hatırlatmak için  ve tanışmak için bir araya geldik." dedi.

 

 Okul Aile Birlikleri yöneticilerinin kendilerini tanıtmasından sonra, okullardaki aile birlikleri yönetimlerinin karşılaştıkları problemler ve çözüm önerileri hakkında detaylı  görüşmeler yapıldı. Okul Aile Birliği mevzuatı hakkında bilgilendirme yapılmasının ardından toplantı sona erdi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.