BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde Staj Yapan Macar Öğrencilere Sertifikaları Verildi.

İlimizde Staj Yapan Macar Öğrencilere Sertifikaları Verildi.

Yaklaşık bir aydır ilimizde bulunan Macar öğrenciler için Sertifika Töreni düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz, Macaristan Budapeşte den gelen mobilyacılık bölümü öğrencileri ile kahvaltıda bir araya geldi. Bozüyük Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen etkinlikte staj yapan öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ‘nin sertifikaları verildi.

Törende konuşan ALTINKAYNAK; “Erasmus + Programı Mesleki Eğitim Öğrenci Hareketliliği Projeleri (KA1) kapsamında Budapeşte Kaesz Gyula Ahşap ve Mobilya Üretim Okulu’ndan 8 öğrenci, 1 öğretmenleri nezaretinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ev sahipliğinde stajlarını başarılı bir şekilde tamamladılar. Misafirlerimiz, donanımlı eğitim alanlarımızı ve teknik gezilerle modern mobilya fabrikalarımızı, kültürel gezi ve etkinliklerle Türk misafirperverliği ve zengin kültürümüzün güzel örneklerini görme fırsatı buldular. Umarım misafir öğretmen ve öğrencilerimizi tekrar ülkemizde görürüz. “ dedi.

 

Programa İl Milli Eğitim Müdür İsmail ALTINKAYNAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ ve Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci ve görevli öğretmenleri katıldılar.


Sertifika Töreni yapıldı.Sertifika Töreni yapıldı.Sertifika Töreni yapıldı.Sertifika Töreni yapıldı.Sertifika Töreni yapıldı.Sertifika Töreni yapıldı.Sertifika Töreni yapıldı.Sertifika Töreni yapıldı.Sertifika Töreni yapıldı.Sertifika Töreni yapıldı.Sertifika Töreni yapıldı.Sertifika Töreni yapıldı.Sertifika Töreni yapıldı.Sertifika Töreni yapıldı.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.