BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Yöneticileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler.

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Yöneticileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler.

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Yöneticileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler.İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Yöneticileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler.İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Yöneticileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler.İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Yöneticileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler.

 

İnsani Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH), Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK’ı ziyaret ettiler.

İHH Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Said DEMİR, Bilecik İHH Başkanı Şemsettin YILDIRIM ve beraberindeki heyet, Müdürlüğümüze yaptıkları ziyaret vesilesi ile; “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” kampanyasına Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler.

 

Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK ise; (Sırf Allah rızası için yetimin başını şefkatle okşayan, elinin değdiği saçlar sayısınca sevaba kavuşur.) [İ. Ahmed] hadisinden hareketle, çeşitli sebeplerle dünyanın değişik bölgelerindeki, her milletten yetim kalan çocuklara yardımcı olabilmenin manevi hazzını, okullarımızda öğrencilerimize yaşatmanın, yaşamalarına vesile olmanın gayreti içerisinde olduklarını söyledi. Şu anda İlimiz genelinde 147 yetime kardeş sınıfımız olduğunu belirten ALTINKAYNAK; bu vesile ile İHH Yöneticilerine yaptıkları bu hayırlı çalışmalar için teşekkür etti. Bilecik’te yeni açılan İHH Şubesi’nin de hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.