BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kantin İşletmecileri Ve Okul Müdürleri İle Toplantı Yapıldı.

Kantin İşletmecileri Ve Okul Müdürleri İle Toplantı Yapıldı.

     Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Kantin İşletmecileri Esnaf Derneğinin koordine ettiği toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ, Türkiye Kantin İşletmecileri Federasyon Başkan Vekili Salim Alper Kayer, Bilecik Kantin İşletmecileri Derneği Başkanı Mehmet Sargın, Merkez Okul Müdürleri ve Kantin İşletmecileri katıldı. Her iki tarafın sorun ve isteklerini dile getirdiği toplantıda ortak çözümler arandı. Toplantıya başkanlık eden Milli Eğitim Müdür Yardımcısı BAKIRTAŞ " biz Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bir aileyiz okullardaki çocuklara kendi çocuğumuz gibi bakmalıyız. Bizim kendi çocuğumuza yedirmediğimiz yiyecekleri, içirmediğimiz içecekleri diğer çocuklara yedirme içirme hakkımız yok. Bunun vebali ağır olur kimse kalkamaz altından. Bunları düşünerek ve bunun bilincinde olarak hareket etmeli, bu doğrultuda kararlar vermeliyiz." dedi.

      Ortak kararların verildiği ve herkesin memnun kaldığı toplantı dilek  ve temennilerle son buldu.

 

Kantin İşletmecileri ve Okul Müdürleri Bir Araya Geldi.Kantin İşletmecileri ve Okul Müdürleri Bir Araya Geldi.Kantin İşletmecileri ve Okul Müdürleri Bir Araya Geldi.Kantin İşletmecileri ve Okul Müdürleri Bir Araya Geldi.Kantin İşletmecileri ve Okul Müdürleri Bir Araya Geldi.Kantin İşletmecileri ve Okul Müdürleri Bir Araya Geldi.Kantin İşletmecileri ve Okul Müdürleri Bir Araya Geldi.Kantin İşletmecileri ve Okul Müdürleri Bir Araya Geldi.Kantin İşletmecileri ve Okul Müdürleri Bir Araya Geldi.Kantin İşletmecileri ve Okul Müdürleri Bir Araya Geldi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.