BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karate’de Yıldızlar Türkiye Üçüncüsü Olan Öğrencimiz Bilecik Valiliğini ve Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Karate’de Yıldızlar Türkiye Üçüncüsü Olan Öğrencimiz Bilecik Valiliğini ve Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Karatede Yıldızlar Türkiye Üçüncüsü Olan Öğrencimiz Bilecik Valiliğini ve Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.Karatede Yıldızlar Türkiye Üçüncüsü Olan Öğrencimiz Bilecik Valiliğini ve Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.Karatede Yıldızlar Türkiye Üçüncüsü Olan Öğrencimiz Bilecik Valiliğini ve Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.Karatede Yıldızlar Türkiye Üçüncüsü Olan Öğrencimiz Bilecik Valiliğini ve Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

   27-28 Şubat 2015 tarihlerinde Okul Sporları Federasyonu’nun Samsun’da düzenlenmiş olduğu, Yıldızlar Türkiye Şampiyonasına İlimizi temsilen katılan, Bozüyük Atatürk İlkokulu öğrencisi Mustafa Saltuk LEVENT Türkiye Üçüncüsü oldu.

   Başarılı öğrencimiz; Okul Müdürü Yusuf Cengiz YARANGÜMELİ, Antrenörü Azime AFYON ve ailesi ile birlikte; Bilecik Valisi Ahmet Hamdi NAYİR ve Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK’ı makamlarında ziyaret ettiler. Öğrencimize hediye takdim eden Vali Ahmet Hamdi NAYİR; kendisini ve ailesini tebrik ederek, başarılarını daha üst seviyelere çıkarması dileğinde bulundu.

   Antrenör Azime AFYON üçüncülük yolunda yaptıkları müsabakalar hakkında kısa bir bilgi vererek; 6-7 Nisan 2015 günlerinde Yalova’da yapılacak olan Bölge Karate Şampiyonasına Bilecik olarak, hızlı bir şekilde hazırlandıklarını ve yüksek derecelerle dönmeyi hedeflediklerini belirtti.

 

   Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK ise; “sporcu bir dedenin sporcu bir torunu olarak, Mustafa Saltuk LEVENT ile gurur duyduklarını” söyleyerek, başarılarının devamını diledi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.