BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kitap Söyleşi Programımızın Üçüncüsü Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Gerçekleştirildi

Kitap Söyleşi Programımızın Üçüncüsü Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Gerçekleştirildi

      İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce organize edilen Kitap Söyleşi Programlarımızın üçüncüsü 23 Şubat 2017 Perşembe günü akşamı Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi. Söyleşiye İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Tahsin YAZIR ve Bektaş UÇKUN, Şube Müdürümüz Erdoğan KABA, Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetici ve öğretmenleri katıldılar. Bu ayın kitabı olarak seçilip okunan William Glasser’e ait “Başarısızlığın Olmadığı Okul” adlı kitapla ilgili söyleşi yapıldı, yorum ve eleştiriler dile getirildi. Etkileyici olan bölümler üzerinde duruldu.

       İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Kitap Söyleşi Programlarında her ay için okunacak bir kitap belirleniyor ve her ay farklı bir okulumuzda söyleşi düzenleniyor. Bu söyleşilerle okullarımızda ve ilimizde kitap okuma ile ilgili bir farkındalık oluşturarak bu konuya dikkat çekmek amaçlanıyor.

      Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Meryem AVCU, söyleşi programına ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirtti ve söyleşiye katılan öğretmenlerine teşekkür etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, ülkemizde kitap okuma oranlarının maalesef çok düşük olduğunu, okullarımızdan ve ailelerimizden başlayarak bu konuya dikkat çekmemiz gerektiğini söyledi. Her ay başka bir okulumuzda düzenlenen Kitap Söyleşi Programlarıyla Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ve öğretmenlerimizin velilere ve öğrencilere örnek olabilecek bir etkinliği gerçekleştirdiğini kaydeden DURMUŞ, söyleşiye katılan yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür etti.

24-02-201724-02-201724-02-201724-02-201724-02-201724-02-201724-02-2017

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.