BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulu Ziyaret Edildi.

Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulu Ziyaret Edildi.

Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulu Ziyaret Edildi.Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulu Ziyaret Edildi.Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulu Ziyaret Edildi.Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulu Ziyaret Edildi.Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulu Ziyaret Edildi.Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulu Ziyaret Edildi.Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulu Ziyaret Edildi.Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulu Ziyaret Edildi.Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulu Ziyaret Edildi.Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulu Ziyaret Edildi.Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulu Ziyaret Edildi.

 

Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK Koyunköy Şehit Münir Kopuk İlkokulunu ziyaret etti. Ziyarette kendisine, Koyunköy’de görev yapan ve Bayırköy İlkokulu Müdürlüğüne atanan Recep AYDOĞDU’da eşlik etti.

Öğretmenlerimize; köy okullarında görev yapmanın mesleki açıdan ne kadar önemli bir kazanım olduğunu anlatan Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, “bugün burada çalışma ortamınızı ve arkadaşlığınızı gördüm ve ilk öğretmenlik yaptığım yılları hatırladım. Öğrencilerimizin gözlerindeki ışığı gördüm ve sizlerin bu heyecanını, arkadaşlığınızı da görünce, burada güzel bir eğitim öğretim ortamı oluştuğu kanaatine vardım. Bugün buraya gayretli çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür belgesi vermeye geldik. Ne kadar isabetli bir karar verdiğimizi bir kere daha anladım.” Dedi.

 

Öğretmenlerimize teşekkür belgelerinin takdimi ve okulun gezilmesiyle ziyaret son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.