BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kozabirlik İlkokulunda Öğretmenler Günü Etkinliği

Kozabirlik İlkokulunda Öğretmenler Günü Etkinliği

                Bilecik Merkez Kozabirlik İlkokulu yönetici, öğretmen ve Okul Aile Birliği temsilcileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü çerçevesinde bir etkinlik düzenlediler. Okul Aile Birliği Başkan ve üyeleri, birlikte yenilen yemeğin ardından okul öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladılar. Çocukları için verdikleri emeklerden dolayı okul yönetimine ve öğretmenlerine teşekkür ettiler.

                Etkinliğe, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Bektaş UÇKUN ve Tahsin YAZIR, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Erdoğan KABA, Turan İPŞİROĞLU, Metin SARIFAKIOĞULLARI ve Cuma İVRENDİ de katıldılar.

                Etkinlikte bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, eğitimde öğrenci, veli ve okul işbirliğinin çok önemli olduğunu, bugün gerçekleştirilen etkinlikte, Kozabirlik İlkokulunda okul ve veli arasındaki bu dayanışma ve beraberliği görmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Velilerimizin ve öğretmenlerimizin olumlu yaklaşımları ve diyaloglarının öğrenciye de olumlu yansımaları olacağını dile getiren DURMUŞ, bu güzel etkinlikte katkısı olan herkese teşekkür etti. Okul öğretmenlerinin Öğretmenler Günü´nü şimdiden kutladı.

 

                İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ tarafından, okula yaptığı katkılardan dolayı geçen yıl Kozabirlik İlkokulu Okul Aile Birliği Başkan Yardımcılığı görevini yürütüp çocuğunun okulu bitirmesiyle görevinden ayrılan Reyhan SOYALP’e plaket verildi. Yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür edildi. Okul Müdürü Ahmet MERCAN, katılımlarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüze, Müdür Yardımcılarımıza ve Şube Müdürlerimize teşekkür etti. Kendilerini okulunda ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

23-11-201623-11-201623-11-201623-11-201623-11-201623-11-2016

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.