BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lezzetler Yarışmasındaki Görsel Şölen Görülmeye Değerdi.

Lezzetler Yarışmasındaki Görsel Şölen Görülmeye Değerdi.

 

 Bilecik Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından bu yıl ikinci açılan aşçı yardımcılığı kursuna katılan 22 kursiyerin yemek konusundaki becerileri görücüye çıktı.

 6 altı ay boyunca devam eden ve önümüzdeki çarşamba günü sona erecek olan kurs, Bilecik Belediyesinin tahsis ettiği Bahçelievler Mahallesi mahalle konağında verildi.

 

   Kursu veren öğretmenimiz Nuri ÖZCAN yönetimindeki kursiyerlerin hazırladığı yemekler bir sunum eşliğinde değerlendirici heyete takdim edildi ve heyet tarafından puanlamaya tabii tutuldu. Vali Yardımcısı Mustafa GÜNEY, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah TETİK, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hacı Dursun YILDIZ, Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Müdür Yardımcıları Emre AKPINAR, Coşkun BAKIRTAŞ, Şube Müdürleri Erdoğan KABA, Ahmet KARA, İbrahim Barış KALIN, Halk Eğitim Merkezi personeli ve misafirler katıldığı yemek sunumları herkes tarafından takdir gördü. Sonuçlar kurs bitiminde belge takdimi esnasında açıklanacak.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.