BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lider Çocuk Tarım Kampına Katılan Öğrencilerimize Teşekkür Belgeleri Takdim Edildi.

Lider Çocuk Tarım Kampına Katılan Öğrencilerimize Teşekkür Belgeleri Takdim Edildi.

    Tarım Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı tarafından ilki 2014 yılında uygulamaya konulan ve bu sene ikincisi yapılan ´Lider Çocuk Tarım Kampı´na katılan öğrencilerimize teşekkür belgeleri verildi. Tören´e Sayın Valimiz Ahmet NAYİR, Vali Yardımcısı Halil İbrahim ACIR ve Kurum Müdürleri katıldı. .

 

    İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü olarak belirlenen program çerçevesinde İlköğretim 4. Sınıf öğrencilerine 02-05 Haziran 2015 tarihleri arasında 3 gün süren bir etkinliğin ilk gününde çocuklar Tarım Kredi Kooperatifi Bilecik Şubesini gezerek kooperatif hakkında bilgi aldılar. Ardından tarım ürünlerinin gıdaya dönüştüğü özel bir yemek fabrikasını gezme imkanı buldular. Hijyenik ortamda yapılan leziz gıdaların tadına Pelitözü Gölparktayemek yedikten sonra İnce İşletmeciliğe ait büyükbaş ve küçükbaş hayvan çiftliklerini gezerek günü sonlandırdılar.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.