BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Müdürlerimiz ile Edebiyat Mektebi Şair Yazar ve Çizerlerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüze Tanışma Ziyaretinde Bulundular

Lise Müdürlerimiz ile Edebiyat Mektebi Şair Yazar ve Çizerlerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüze Tanışma Ziyaretinde Bulundular

                10 Nisan 2018 Salı günü, Merkez İlçe Lise Müdürlerimiz, İl Milli Eğitim Müdürümüze tanışma ziyareti gerçekleştirdiler. Başlamış olduğu Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinin hayırlı olmasını dilediler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, ilimizdeki eğitim kalitesinin daha yükseklere çıkarılması için kendilerine ve eğitimin yükünü omuzlayan öğretmenlerimize büyük görevler düştüğünü belirtti. Birlik, beraberlik, dayanışma ve ekip ruhu ile çalışıldığında büyük başarılara imza atılabileceğini dile getiren Erdoğan, ziyaretlerinden dolayı okul müdürlerimize teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

                Lise Müdürlerimizin ardından Şeyh Edebalı Edebiyat Mektebi ve Medeniyet Söyleşileri Projesi kapsamında gerçekleştirilen atölye çalışmalarında görev alan Şair Mustafa Özçelik, Yazar Selvigül Kandoğmuş Şahin, Yazar Şakir Kurtulmuş, Yazar Fahri Tuna ve Çizer Osman Suroğlu İl Milli Eğitim Müdürümüze tanışma ziyaretinde bulundular. Yeni görevi için “Hayırlı olsun.” temennisinde bulundular ve kendisine başarılar dilediler.

                İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan da Bilecik’te geleceğin şair, yazar ve çizerlerini yetiştirmek ve gençlerimizin ufkunu açıp vizyonlarını genişletmek amacıyla başlatılan projeyi çok önemsediğini belirterek, Bilecikli öğrencilerimize vermiş oldukları şairlik, yazarlık ve çizerlik eğitimleri dolayısıyla misafirlerine teşekkür etti. Bu projenin ülkemizde örnek bir proje olduğunu belirterek ziyaretçilerine çalışmalarında başarılar diledi.

10-04-201810-04-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.