BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez Cumhuriyet İlkokuluna Yeni Sıraları Teslim Edildi.

Merkez Cumhuriyet İlkokuluna Yeni Sıraları Teslim Edildi.

Merkez Cumhuriyet İlkokuluna Yeni Sıraları Teslim Edildi.Merkez Cumhuriyet İlkokuluna Yeni Sıraları Teslim Edildi.Merkez Cumhuriyet İlkokuluna Yeni Sıraları Teslim Edildi.Merkez Cumhuriyet İlkokuluna Yeni Sıraları Teslim Edildi.Merkez Cumhuriyet İlkokuluna Yeni Sıraları Teslim Edildi.Merkez Cumhuriyet İlkokuluna Yeni Sıraları Teslim Edildi.Cumhuriyet İlkokulu Sıra TeslimiCumhuriyet İlkokulu Sıra TeslimiCumhuriyet İlkokulu Sıra Teslimi

 

Merkez Cumhuriyet İlkokulunun ihtiyacı olan yeni tip sıralar, Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK’ın ve velilerin katılımı ile teslim edildi.

Öğlen yemeği saatinde yapılan ziyarette, ilkokul birinci sınıflara  verilen sıralar, öğrenci ve velilerimiz tarafından tam not aldı. Okul Müdürü Zeki BAŞDEMİR konuşmasında; “öğrencilerin gözlerinin içine baktığınızda yapılan işin ne kadar kıymetli olduğunu anlıyor ve yönetici olarak bizlerde yaptığımız işten keyif alıyoruz” dedi.

 

Milli Eğitim Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürü İbrahim Barış KALIN, Temel Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Erdoğan KABA’nın da katıldığı teslim töreninde Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK velilere hitaben yaptığı konuşmasında;” gördüğünüz gibi bizler imkânlar dâhilinde, okullarımızda ne eksik varsa, ne hizmet varsa anında yetişmeye gayret ediyoruz. Sayın Bakanımız Nabi AVCI’nın Bilecik’e özel bir ilgisi var biliyorsunuz, sağ olsunlar taleplerimizi, ihtiyaçlarımızı karşılama konusunda, bizlere çok yardımcı oluyor. Gördüğünüz gibi pırıl pırıl yepyeni sıralar sınıfımıza getirildi. Çocuklarımızın bakışlarından anlıyoruz, yapılan işin güzelliğini. Bu bakışlar bu gülücükler bize daha bir gayret veriyor” dedi. Okul yönetimine de özellikle teşekkür eden ALTINKAYNAK; gördüğünüz gibi çalışınca oluyor, velilerimizden de bu konuda azami ilgi bekliyoruz. Hep beraber el ele çalışınca, üstesinden gelemeyeceğimiz iş yok” diyerek, sınıfları gezdi ve öğretmenlerden bilgi alarak, çocuklarla sohbet etti. 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.