BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez Edebali Ortaokulu´nda Görevli Stajyer Öğretmenler Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler

Merkez Edebali Ortaokulu´nda Görevli Stajyer Öğretmenler Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler

10-03-201610-03-201610-03-2016

 

Şubat 2016 ataması ile İlimizde sataja başlayan ve Merkez Edebali Ortaokulunda görevli olan aday öğretmenlerimiz, Okul Müdürü Mustafa EJDER ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler.

İlk atanmalarından bu yana Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğünün ve görevli oldukları okullarının kendilerini çok iyi karşıladıklarını ve hiç bir soruya gerek kalmadan her tür türlü ihtiyaçlarına karşılık bulduklarını anlatan öğretmenlerimiz, bu vesile ile Milli Eğitim Müdürünü ve kendisinin şahsında tüm çalışanlarına teşekkür etmek istediklerini belirttiler.

Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, kendilerine teşekkür etti ve "siz erken davrandınız, biz Müdürlük olarak zaten böyle bir proje hazırlıyorduk.Yeni atanan öğretmenlerimizi bir plan dahilinde bu tarz ziyaretlerle, Müdürlüğümüzdee hangi birim neler yapar ne tür işlerden sorumludur, uygulamalı olarak göstereceğiz. Böylece sizlerde kurumsal bir kültür oluşmasını sağlayarak, yabancılık çekmeden işlerinizi yürütmenizi sağlama hedefine ulaşmış olacağız." dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.