BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez İlçe Okul ve Kurum Müdürleri İstişare Toplantısı Atatürk İlkokulu Konferans Salonu’nda Gerçekleştirildi

Merkez İlçe Okul ve Kurum Müdürleri İstişare Toplantısı Atatürk İlkokulu Konferans Salonu’nda Gerçekleştirildi

      Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü Merkez İlçe Okul ve Kurum Müdürleri İstişare Toplantısı 15 Mayıs 2018 Salı günü saat 15.00’te Atatürk İlkokulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

      Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Tahsin Yazır ve Halis Çelik, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Turan İpşiroğlu, Metin Sarıfakıoğulları, Cuma İvrendi, Erdoğan Kaba, Osman Bat ve Salih Aybaş ile merkez ilçemizdeki okul ve kurum müdürlerimiz katıldılar.

      Toplantı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’ın açış ve selamlama konuşması ile başladı. 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılındaki eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirilerek dikkat edilmesi gereken konular dile getirildi. Eğitim öğretim yılının sonuna yaklaşılması dolayısıyla yıl sonunda yapılması gereken iş ve işlemler gözden geçirildi. Özel eğitime erişimin önemi dile getirilerek il genelinde özel eğitim çalışmaları hakkında bilgi verildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, okul öncesi eğitimde hedefimizin yüzde yüze ulaşmak olduğunu belirtti. Öğretmenlerimizin ve diğer personelimizin il içi ve il dışı yer değiştirme işlemleriyle ilgili açıklamalar yapıldı. TÜBİTAK Projeleri, Şeyh Edebali Edebiyat Mektebi Projesi ile ilgili yapılan çalışmalar değerlendirildi. Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Finali’nin ilimizde başarıyla gerçekleştirildiği belirtilerek emeği geçenlere teşekkür edildi. Okul pansiyonlarımızın daha iyi hizmet verebilmesi için yapılabilecekler görüşüldü. Binalarımızın inşaat ve onarımı ile yapımı planlanan okul ve kurum binaları konusunda bilgilendirme yapıldı.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, yıl boyunca ilimiz eğitimi için gayretli çalışmalarını sürdüren İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimiz ile okul ve kurum müdürlerimize teşekkür etti. İlimizin ve ülkemizin daha güzel yarınlara ulaşabilmesi için birlik ve beraberlik halinde çaba göstermeye devam edeceklerini ifade etti. Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının hayırlar getirmesini dileyerek toplantıyı bitirdi.

16-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.