BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez İlçe’deki Okul ve Kurumların Müdür Yardımcıları Eğitim Yönetimi Seminerinde Buluştu.

Merkez İlçe’deki Okul ve Kurumların Müdür Yardımcıları Eğitim Yönetimi Seminerinde Buluştu.

    Geçtiğimiz hafta içerisinde Okul ve Kurum Müdürlerine yönelik uygulanan “eğitim yönetimi seminerleri” bu hafta boyunca Merkez İlçedeki Müdür Yardımcılarına da verilmeye başlandı.

Hafta boyunca 16.00-20.00 saatleri arasında Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi Konferans Salonunda düzenlenecek olan seminerlerin açılış konuşmasını sunum eşliğinde yapan Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK; “Göreve yeni başlayan Müdür Yardımcısı arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun diyorum. Birbirimizi anlama açısından, eğitime katkısı açısından ve ortak bir anlayış kültürü oluşturması açısından bu seminerleri önemsiyoruz. İnşallah yapacağımız çalışmalar çok verimli olacak, ben öncelikle katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz şunu ortaya koymaya çalışıyoruz; biz bir ekibiz ve bir aileyiz. Güzel bir ekip anlayışı oluşturduğumuzu düşünüyoruz. Bu ekibin birer parçası da sizlersiniz. Sayın Bakanımız en başta olmak üzere aşağıya doğru tüm sıralı amirler, yöneticiler, öğretmenler, öğrenciler olmak üzere bir aileyiz ve kendi çağımızda birer yöneticiyiz. Bu seminerler her kesimden çalışanımıza yönelik yapacağız inşallah. Malumunuz tek kanatlı kuş uçmaz. Kendi başımıza hiçbir şeyiz. Ekip ruhu içerisinde her kesimden yönetici toplantılarını yapacak, planlamalarını yapacak, devamlı bir kontrol mekanizması dâhilinde görevlerimizi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız” dedi.

 

    Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK’ın konuşmasından sonra, Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ’ın yöneticilik konusundaki mevzuatlar hakkındaki sunumu ile seminere devam edildi.  

 

Müdür Yardımcılarına Yönelik Eğitim Yönetimi Semineri.Müdür Yardımcılarına Yönelik Eğitim Yönetimi Semineri.Müdür Yardımcılarına Yönelik Eğitim Yönetimi Semineri.Müdür Yardımcılarına Yönelik Eğitim Yönetimi Semineri.Müdür Yardımcılarına Yönelik Eğitim Yönetimi Semineri.Müdür Yardımcılarına Yönelik Eğitim Yönetimi Semineri.Müdür Yardımcılarına Yönelik Eğitim Yönetimi Semineri.Müdür Yardımcılarına Yönelik Eğitim Yönetimi Semineri.Müdür Yardımcılarına Yönelik Eğitim Yönetimi Semineri.Müdür Yardımcılarına Yönelik Eğitim Yönetimi Semineri.Müdür Yardımcılarına Yönelik Eğitim Yönetimi Semineri.Müdür Yardımcılarına Yönelik Eğitim Yönetimi Semineri.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.