BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi İlk Meyvelerini Verdi

Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi İlk Meyvelerini Verdi

       Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu sosyal sorumluluk projesi olan “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonu ile Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mobilya Dekorasyon ve Elektrik-Elektronik Alanı öğretmen ve öğrencileri, ihtiyaç sahibi bir ailemizin mobilya bakımlarını yaparak, elektrik tesisat yenilemelerini gerçekleştirdi.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında okulumuz öğrencilerinin yaptığı bu çalışmayla milli, manevi, ahlaki ve insani değerlerimizi pekiştirdiklerini dile getirdi. Öğrencilerimizin, bilgi ve tecrübelerini sosyal sorumluluk kapsamında kullanarak hem ihtiyaç sahibi ailelerimize faydalı olduklarını hem de kendilerini geliştirdiklerini ifade etti. Projenin gerçekten de meslek liselerini ailelerimizle buluşturarak, mesleki ve teknik eğitimin öneminin daha iyi anlaşılmasına vesile olacağını vurgulayan Fazilet Durmuş, sosyal sorumluluk projelerine önem veren Valimiz Sayın Tahir Büyükakın’a da desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ayrıca Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürlüğünü, öğretmen ve öğrencilerini proje kapsamındaki gayretli çalışmalarından dolayı tebrik etti.

22-01-201822-01-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.