BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Çalışma Programı Söğüt İlçemizde de Devam Ediyor.

Mesleki Çalışma Programı Söğüt İlçemizde de Devam Ediyor.

 

      2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı Haziran Dönemi "Mesleki Çalışma Programı" 23 Haziran Salı günü Söğüt İlçemizde görev yapan tüm öğretmenlerin ve Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK´ın katılımıyla gerçekleşti.

      Slayt ve kısa videolar eşliğinde öğretmenlerimize sunum yapan Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK;"Önemli olan öğrencilerimizin gönlüne girebilmek ve onların kalplerinde bir yer edinebilmek. Hepimizin gayesinin bu olması gerekir. Ayrıca, bu gün lise sonda okuyan bir öğrencimizin basit bir hesapla 10-15 yıl sonra karşımıza öğrenci velisi olarak çıkacağını varsayarsak, aslında bizler geleceğin velilerini de yetiştirmiş oluyoruz. Bu sayede öğrencisi ile okulu ile iç içe ve son derece ilgili bir veli profilini de oluşturmak bizlerin elinde" dedi. 

      Programın ikinci bölümünde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Ömer SELVİ, "İnsan Mühendisliği ve Profesyonel Öğretmenlik " konulu sunumunu gerçekleştirdi.

     Program hediye takdim edilmesi ile son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.