BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Niteliklerin Geliştirilmesi İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Mesleki Niteliklerin Geliştirilmesi İşbirliği Protokolü İmzalandı.

17-05-201617-05-2016

Milli Eğitim Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü ile Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü arasında “Yapı Sektöründe Çalışan Meslek Sahibi Kişilerin Mesleki Niteliklerinin Geliştirilmesi İşbirliği Protokolü” imzalandı.

   Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen imza töreninde, yapı sektöründe çalışan meslek erbaplarının daha nitelikli hale getirilmesi için üç müdürlüğün ortaklaşa bir çalışma yürüteceğini belirten İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, “Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğümüz meslek erbaplarının daha çok giderlerini temin edecek, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğümüz tanıtımının duyurunun yapılmasını ve taleplerin toplanmasını sağlayacak, biz de eğitimlerin yapılması ve sertifika işlemlerini gerçekleştireceğiz" dedi. 

     Konuşmanın ardından, il Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ayhan TOZAN ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat AKAT protokole imzalarını atarak hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.