BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Eğitimde Kalite İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Bilecik Kız İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonu’nda Yapıldı

Mesleki ve Teknik Eğitimde Kalite İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Bilecik Kız İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonu’nda Yapıldı

      19 Temmuz 2017 Çarşamba günü Bilecik Kız İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonu’nda, İnhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Barış Kalın başkanlığında Kalite İzleme ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıya ilimizdeki Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okul ve kurum müdürleri, kalite sorumlusu müdür yardımcıları ile Mesleki ve Teknik Eğitimde Kalite Uygulaması seminerini veren Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Mete İdemen ve Pazaryeri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Nedim Yıldırım katıldı.

      Toplantıda, Mesleki ve Teknik Eğitimde Kalite İzleme ve Değerlendirme alanında yapılan çalışmaların sisteme giriş işlemleri ile ilgili bilgiler verildi. Okulların sisteme girdikleri bilgiler tek tek incelendi. Eksikler ve yapılması gereken işlemler anlatıldı, girişlerin süresi içinde tamamlanması gerektiği belirtildi. Ekran üzerinden, sisteme yapılan girişlerle ilgili ayrıntılı açıklamalar yapıldı.

      Toplantı sonunda Başkan İbrahim Barış Kalın, mesleki ve teknik eğitimde kaliteyi artırmak için yapılan ve sisteme işlenen çalışmaların,  mesleki eğitime yeni bir canlılık ve dinamizm kazandırdığını dile getirdi. İl ve ilçelerimizdeki okul ve kurumlarımızdan toplantıya katılanlara teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

19-07-201719-07-201719-07-201719-07-201719-07-2017

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.