BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Eğitimin Daha İyi Seviyelere Çıkarılması İçin Toplantı Yapıldı.

Mesleki ve Teknik Eğitimin Daha İyi Seviyelere Çıkarılması İçin Toplantı Yapıldı.

25-03-201625-03-201625-03-2016

 

   Mesleki ve Teknik Eğitimde hep birlikte daha güzel noktalara gelebilmek için; Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Bilecik Sanayi ve Ticaret Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve İlimizdeki Mesleki ve Teknik Eğitim Kurum Müdürleri ile toplantı yapıldı.

  Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´ın başkanlığını yaptığı toplantıda; mesleki eğitim kurumlarında açılması teklif edilen alanlar değerlendirildi ve Bakanlığımızdan gelen direktifler doğrultusunda; güncel ihtiyaçlar, mesleki ve teknik eğitimden beklentiler,sektörlerin bizden beklentileri, yerel ihtiyaçlar, velilerin beklentileri, öğrencilerin kariyer hedefleri, okulda görmek ve öğrenmek istediklerini alan ve dallar hakkında görüşmeler yapıldı.

   Ayrıca, mesleki ve teknik eğitimi tanıtma ve yöneltme ekipleriyle sürekli işbirliği yapılarak gerekli durumlarda iş ve meslek danışmanları ile işbirliğinde ortak etkinliklerde düzenlenmesine karar verildi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.