BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meslekleri Tanıyorum Seminerleri Bozüyük İlçesindeki Tüm Ortaokullarda Gerçekleştirildi.

Meslekleri Tanıyorum Seminerleri Bozüyük İlçesindeki Tüm Ortaokullarda Gerçekleştirildi.

Meslekleri Tanıyorum Seminerleri Bozüyük İlçesindeki Tüm Ortaokullarda Gerçekleştirildi.Meslekleri Tanıyorum Seminerleri Bozüyük İlçesindeki Tüm Ortaokullarda Gerçekleştirildi.Meslekleri Tanıyorum Seminerleri Bozüyük İlçesindeki Tüm Ortaokullarda Gerçekleştirildi.Meslekleri Tanıyorum Seminerleri Bozüyük İlçesindeki Tüm Ortaokullarda Gerçekleştirildi.

 

Sosyal Etkinlikler Projesi kapsamında Müdürlüğümüz ile İşkur İl Müdürlüğü arasında yapılan işbirliği çerçevesinde; İlimizdeki tüm ortaokul 8.sınıf öğrencilerine yönelik olarak hazırlanan, meslek seçiminin önemi ve mesleklerin tanıtımının yapıldığı "Meslekleri Tanıyorum" seminerleri Bozüyük İlçemizdeki tüm ortaokullarda gerçekleştirildi.

Müdürlüğümüz yerel projeler koordinatörü Celali YILMAZ tarafından hazırlanan ve organize edilen seminerlerde, İşkur İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan iş ve meslek danışmanları; Yalçın TAŞÇI, Samet DEMİREL ve Burcu DOĞRAR HAVAN sunumlar yaptılar. Seminerlerde, öğrencilerimize doğru meslek seçmenin önemi hakkında detaylı bilgiler verilerek,meslek tanıtım videoları gösterildi.

 

.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.