BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğü Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğü Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

    İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında  yapıldı.

    Bilecik İl Genel Meclisi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda, kendilerine ve eğitim gönüllülerine emanet edilmiş öğrencilerin, her türlü başarısından ve başarısızlığından sorumlu olduklarını ifade eden Vali Nayir, Bu kadar ağır bir sorumlulukla yalnızca eğitim camiamızla çözülecek bir sorumluluk değil. Dolayısıyla bu sorumluluğun farkında olarak, İl Milli Eğitim danışma komisyonlarındaki yelpaze bayağı bir genişletilmiş. Buradaki gördüğümüz şekilde il valisinin başkanlığında, rektörümüz, belediye başkanımız, daire amirlerimiz, okul müdürlerimiz, sendika temsilcilerimiz, öğrenci temsilcilerimiz, oda temsilcilerimiz veliler geniş bir yelpazede sene başında ve sene sonunda eğitimin problemlerini, eğitimde sorunları varsa bunları milli eğitimin genel amaçları çerçevesinde değerlendirmek, karar almak görevi bu komisyona verilmiş bir görev. En başta bir başarı değerlendirmesi yapıyoruz yıl başında nasıl bir önceki seneyi geçirmişiz bu sene neler planlanıyor sizlerin görüşüne sunulacak.” dedi.

 

      Nayir´in açılış konuşmasından sonra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ´ın sunumuyla başlayan toplantıda gündemin ana maddeleri üzerinde karşılıklı söz alınarak çözümler üzeinde görüş alış verişinde bulunuldu. Toplantı İl Sağlık Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü´nün de kendi alanlarıyla ilgili kısa sunumlarından sonra İlimiz Üniversitesi Rektörü Azmi ÖZCAN´ın "Hiperaktivite" ilgili bilgi vermesiyle son buldu.

Milli Eğitim Danışma Komisyonu ToplantısıMilli Eğitim Danışma Komisyonu ToplantısıMilli Eğitim Danışma Komisyonu ToplantısıMilli Eğitim Danışma Komisyonu ToplantısıMilli Eğitim Danışma Komisyonu ToplantısıMilli Eğitim Danışma Komisyonu ToplantısıMilli Eğitim Danışma Komisyonu ToplantısıMilli Eğitim Danışma Komisyonu ToplantısıMilli Eğitim Danışma Komisyonu ToplantısıMilli Eğitim Danışma Komisyonu ToplantısıMilli Eğitim Danışma Komisyonu ToplantısıMilli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.