BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğü Dernek ve Vakıfları Belediye İle Buluşturdu.

Milli Eğitim Müdürlüğü Dernek ve Vakıfları Belediye İle Buluşturdu.

02-12-201502-12-201502-12-201502-12-2015

 

Bilecik´te öğrenci barındıran, eğitim öğretim alanında faaliyet gösteren vakıf ve dernek temsilcileri ile Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Müdür Yardımcıları Coşkun BAKIRTAŞ ve Bektaş UÇKUN Bilecik Belediye Başkanı Selim YAĞCI´yı makamında ziyaret ettiler.

Belediye olarak eğitim ve öğretim alanında yapılan faaliyetlerden bahseden Başkan YAĞCI, yapılan bu ziyaretten ve birliktelikten de  duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bilecik Belediyesi olarak üzerlerine düşen ne varsa yardımcı olmaya hazır olduklarını beyan etti.

Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK ise konuşmasında "eğitim öğretim ortak paydasında bizler bir araya geldik ve istişare toplantıları yaptık. İlimiz eğitimi için, öğrencilerimiz için neler yapılabilir diye görüş alışverişlerinde bulunduk. Eğitim öğretim konusunda bir platform oluşturmanın gayreti içerisine girdik. Belediyemiz de zaten bu konuda üstüne düşeni fazlasıyla yapmakta. Bu güzel hayırlı birlikteliğe Belediyemizi de katarak daha fazla neler yapılabilir diye sizleri ziyaret ediyoruz" dedi.

Katılımcı dernek ve vakıfların da görüş ve fikirlerini beyan etmesinin ardından, tarihi belediye binasının önünde hatıra fotoğrafı çekilmesi ile ziyaret son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.