BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğü Olarak Polislerimizin

Milli Eğitim Müdürlüğü Olarak Polislerimizin

08-04-201608-04-201608-04-2016

 

   Milli Eğitim Müdürlüğü olarak polislerimizin "Polis Günü"nü kutladık.

   Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, beraberindeki öğretmen ve öğrencilerimizle 10 Nisan Polis Günü vesilesiyle, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber BEKTAŞ´ı makamında ziyaret etti. Anaokulu öğrencimizin buket sunması ile başlayan ziyarette; başta Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere ziyarette bulunan öğretmen ve öğrencilerimiz ayrı ayrı kutlama mesajlarını ilettiler.

   Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK; "Memleketimiz çok sıkıntılı bir süreçten geçiyor ve terörle mücadelede ön saflarda yer alan her an tehlike altında görevini yapan polislerimize görevlerinde başarılar diliyor, Polis Günlerini kutluyorum. Bu bağlamda, şu ana kadar görevi başında vatan için millet için şehit olan tüm emniyet mensuplarına Allah´tan rahmet, yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Gazilerimize de ayrıca minnet ve şükran duygularımı ifade ediyorum. Bizler onların sayesinde rahat uyuyoruz. Allah onların hepsinden razı olsun ve her türlü görünür görünmez belalardan esirgesin" dedi.

   Ziyaret İl Emniyet Müdürmüzün ikramı ve toplu fotoğraf çekilmesi ile son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.