BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli İftar Programında Buluştu

Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli İftar Programında Buluştu

 

    Milli Eğitim Müdürlüğü personeli, geleneksel hale gelen iftar programında buluştu. Program; Müdürlük personeli ve Merkez İlçede görevli Okul/Kurum Müdürleri ile ailelerinin katılımı ile gerçekleşti.

   İftar programı; oruçların açılması,dua edilmesi ve ardından Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´ın kısa bir konuşması ile devam etti. Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK konuşmasında; "Kardeşliğin, samimiyetin, paylaşmanın en güzel yansımalarını yaşadığımız bu mübarek günlerde, personelimiz ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Davetimizi kabul ederek, eşiniz ve evlatlarınızı alarak buraya teşrif ettiğiniz için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.Ramazan ayının samimiyet ve kaynaştırma özelliklerini, bu mübarek günlerin anlamına yakışır bir şekilde şu anda burada tezahür ettiğini görüyoruz ve çok memnun oluyoruz" dedi. Program; misafirlere çay ikramının ardından, misafirlerin uğurlanması ile son buldu. 

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.