BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğümüz Üniversite Ve Sanayi İle Buluşuyor.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz Üniversite Ve Sanayi İle Buluşuyor.

Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü Sanayi İle Buluşuyor.

       "Okul-Sanayi İşbirliği" çerçevesinde Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ile Halk Eğitim Merkezi Müdürü Celalettin TOSPATLI ve Ar-Ge Yerel Projeler Birimi Sorumlusu Celali YILMAZ, 1. Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ARSLAN´ı ziyaret ettiler. Bu kapsamda Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Azmi ÖZCAN bey ziyaret edilerek, ortak yapılacak projelerin konuları görüşüldü.

        Çok verimli geçen ziyarette "Yerel Projeler" kapsamında; açılabilecek kurslar, verilebilecek eğitimler ve uygulanacak projeler hakkında görüşmeler yapıldı. Toplantı sonunda, Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrika ve işletmeler ile en kısa zamanda bir toplantı yapılmasına karar verildi. Yapılacak toplantıda, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak verilebilecek eğitimlerin konuları ile  fabrika ve işletmelerin Müdürlüğümüzden beklentileri konularının konuşulmasına karar verildi.

organize ile buluşma 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.