BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğünde Çalışan Memurlarla Toplantı Yapıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğünde Çalışan Memurlarla Toplantı Yapıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğünde Çalışan Memurlarla Toplantı Yapıldı.Milli Eğitim Müdürlüğünde Çalışan Memurlarla Toplantı Yapıldı.Milli Eğitim Müdürlüğünde Çalışan Memurlarla Toplantı Yapıldı.Milli Eğitim Müdürlüğünde Çalışan Memurlarla Toplantı Yapıldı.

 

Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli olan memurlar ile Atatürk İlkokulu toplantı salonunda istişare toplantısı yapıldı.

Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ’ın açılış konuşması ve gündem maddeleri ile ilgili sunumundan sonra söz alan Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK; bu toplantıların bundan sonra düzenli şekilde yapılacağını belirterek, Şeyh Edebali Hz.lerinin söylediği anlamlı söze atıfta bulunarak “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın” düsturunun toplumun her kesiminde uygulanarak karşılık bulması gerektiğini söyledi. Bu bağlamda Müdürlüğümüzün hizmet birimlerindeki bakım onarım işlemlerini bitirerek mobilyaların da yenilendiğini vurgulayan ALTINKAYNAK; bunların çalışma ofislerinde önem arz ettiğini fakat asıl önemli olanın, birlik beraberlik içinde sevgi saygıyı kaybetmeden çalışmak olduğunu, bunun  sonucunda da; öğretmenlerimize, öğrencilerimize, okul ve kurumlarımıza yansımalarının olumlu yönde ilerlemesini sağlamak olduğunu belirtti.

 

Toplantı personelin dilek ve temennilerini arz etmeleri ile son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.