BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.

           Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, okul ve kurum ziyaretlerine Cumhuriyet İlkokulu, Bayırköy İlk/Ortaokulu ve Refik Arslan Öztürk Fen Lisesini ziyaret ederek devam etti.

 

            Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ ile birlikte okul ziyaretlerine devam eden ALTINKAYNAK, ilk olarak Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret etti. Okul yöneticisi ve öğretmenlerden bilgi aldıktan sonra dilek ve şikayetlerini dinledi. Samimi bir hava içinde geçen sohbetin ardından sınıfları gezerek öğrencilerle de yakından ilgilendiler. Okulun fiziki durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi alan ALTINKAYNAK bu ziyaretin ardından Bayırköy İlk/Ortaokulunu ziyaret ettiler. Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa YAMAN eşliğinde okulu gezen ALTINKAYNAK, okulun fiziki durumu ve ihtiyaçları hakkında öğretmen ve idarecilerden bilgi aldılar.  ALTINKAYNAK  imkanlar dahilinde  ihtiyaçların giderildiğini ve giderilmeye devam edileceğini belirterek Bayırköy´den ayrılarak son durağı olan Refik Arslan Öztürk Fen Lisesine geçtiler. ALTINKAYNAK ve BAKIRTAŞ öğle yemeğini öğrencilerle beraber yedikten sonra öğretmen ve idarecilerle oturup sohbet ederek ziyaretlerine son verdiler.

 

 

Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.