BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor.

            Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ALTINKAYNAK, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ, Milli Eğitim Şube Müdürleri Turan İPŞİROĞLU, Erdoğan KABA, Ahmet KARA ve İbrahim Barış KALIN ile birlikte okul/kurum ziyaretinde bulundular.

            Göreve başladığı günden bu yana okul ve ilçe ziyaretleri gerçekleştiren Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, beraberindeki heyet ile; Bilim ve Sanat Merkezi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Bilecik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

            Okul/Kurumların fiziki durumları, personel durumu ve yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan ALTINKAYNAK, hizmet kalitesinin ancak sağlam bir işbirliği ve uyum ile sağlanacağının altını çizerek, ancak beraber yapılan işin verimli olabileceğini belirtti.

 

            İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK, 2014-2015 öğretim yılının ikinci döneminin öğrenci, öğretmen ve okul yönetimleri açısından başarılı geçmesi dilekleriyle ziyaretlerini sonlandırdı.

 

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.