BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği Taslağı İle İlgili Değerlendirme Toplantısına Katıldı.

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği Taslağı İle İlgili Değerlendirme Toplantısına Katıldı.

      Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, geçtiğimiz hafta sonu Kayseri’de düzenlenen, Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği taslak çalışması ile ilgili değerlendirme toplantısına katıldı.

 

     Kayseri’de düzenlenen ve Başkanlığını, Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza AYDOĞDU’nun yaptığı değerlendirme toplantısına bazı İl, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Okul Müdürleri ve Öğretmenler katıldı. Son gün çalışmalarına Bakanlık Müsteşarı Yusuf TEKİN’in de katıldığı değerlendirme toplantısında; tüm katılımcıların taslak çalışma halinde olan “Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği” ile ilgili, görüş ve fikirleri alınarak, öğretmenlerimizin atamalarında kullanılacak en iyi yönetmeliğin çıkması için çalışma yapıldı.

 

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği taslak çalışması toplantısına katıldı.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği taslak çalışması toplantısına katıldı.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği taslak çalışması toplantısına katıldı.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği taslak çalışması toplantısına katıldı.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği taslak çalışması toplantısına katıldı.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.