BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Beraberindeki Heyet Merkez Anadolu Lisesini Ziyaret Etti.

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Beraberindeki Heyet Merkez Anadolu Lisesini Ziyaret Etti.

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Beraberindeki Heyet Merkez Anadolu Lisesini Ziyaret Etti.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Beraberindeki Heyet Merkez Anadolu Lisesini Ziyaret Etti.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Beraberindeki Heyet Merkez Anadolu Lisesini Ziyaret Etti.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Beraberindeki Heyet Merkez Anadolu Lisesini Ziyaret Etti.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Beraberindeki Heyet Merkez Anadolu Lisesini Ziyaret Etti.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Beraberindeki Heyet Merkez Anadolu Lisesini Ziyaret Etti.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Beraberindeki Heyet Merkez Anadolu Lisesini Ziyaret Etti.

 

    Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK; Maarif Müfettişleri Başkanı Ramazan GÖZEN, Müdür Yardımcıları Coşkun BAKIRTAŞ ve Emre AKPINAR, Şube Müdürleri Turan İPŞİROĞLU ve Yusuf KÖROĞLU ile birlikte Merkez Anadolu Lisesi öğrencilerini öğlen yemeği zamanında okul yemekhanesinde ziyaret ettiler. Öğrencilerle bir araya gelerek onların talep ve isteklerini dinleyen heyet daha sonra okuldaki hizmet birimlerini gezdiler. Okul Müdürü Remzi DÜVEN ve beraberindeki yöneticiler eşliğinde; yeni yapılan konferans salonu, kütüphane ile bilişim teknolojileri sınıfı gezildi. Yetkililerden bilgi alan Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, özellikle yeni yapılan konferans salonunun çok güzel olduğunu söyleyerek, hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.