BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK’ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK’ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK8217ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK8217ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK8217ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK8217ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK8217ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK8217ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.

 

 

        Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, okul ve kurum ziyaretlerine Yeniköy Elif Alpdemir İlkokulunu ziyaret ederek devam etti.

         Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ ile birlikte sınıfları tek tek ziyaret eden ALTINKAYNAK, okul yöneticisi ve öğretmenlerden bilgi alırken, öğrencilerle de yakından ilgilendiler. Okulun fiziki durumu ile ilgili bilgiler alan ALTINKAYNAK, imkanlar dahilinde yapılacakların yapıldığını ve yapmaya devam edeceklerini belirterek, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olması temennisi ile öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar diledi.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.