BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´ın 2014-2015 Ders Yılı Kapanış Mesajı

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´ın 2014-2015 Ders Yılı Kapanış Mesajı

2014-2015 ders yılını 163 okulumuzda 35232 öğrenci ve 2271 öğretmenle başarılı bir şekilde sonlandırmış bulunuyoruz. Eğitim-öğretimin başarılı, etkin ve verimli bir şekilde değerlendirilmesinde ve tamamlanmasında büyük emeği olan öğretmenlerimize, yöneticilerimize, tüm mesai arkadaşlarıma, sevgili öğrencilerimize ve velilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Değerli meslektaşlarım;

Her zaman olduğu gibi 2014-2015 eğitim-öğretim yılında da gösterdiğiniz çabaları takdirle ifade etmek istiyorum. Samimi ve gayretli çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Sizlerin özverili çalışmalarınızın karşılığı olarak öğrencilerimizin akademik, sosyal, kültürel ve sportif başarılarını gördükçe onur duyduk, bundan sonra da bu ders yılını başarılarıyla hatırlayacağız. Verdiğiniz emeklerin her zaman takdir edildiğini ve edileceğini unutmayınız. Geleceğimizi emanet edeceğimiz ‘okuyan, araştıran, soran, çağdaş gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip eden; sevgi, saygı, hoşgörü, dostluk ve kardeşlik duygularıyla donanmış, ülkemizi, milletimizi, insanı ve insanlığı yüceltme azmi ve kararlılığında olan’ gençlerimizi sizler yetiştiriyorsunuz. Geleceğimiz, siz değerli meslektaşlarımın emeği ve özverili çalışmaları ile şekilleniyor.

Sevgili öğrencilerim;

Eğitim öğretim yılı boyunca sarf ettiğiniz emeğin karşılığı olan karnelerinizi bu gün aldınız. Her birinizin gözlerinde ve yüreğindeki heyecanı aynen paylaşıyorum. Başarılarınız; aileniz, öğretmenleriniz, milletimiz ve ülkemiz için gurur ve mutluluk kaynağıdır. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Varsa eksiklerinizi öğretmen ve velilerinizle değerlendirerek en uygun şekilde telafi etmenin yollarını arayın. Sizlere keyifli bir tatil diliyor, zamanınızı en iyi şekilde değerlendireceğinize yürekten inanıyoruz. Dinlenin, spor yapın, moral değerlerinizi zinde tutun; önümüzdeki eğitim öğretim yılına hazırlıklı girin. Kitap okumak için mutlaka vakit ayırın. Sağlık, mutluluk, huzur ve başarı, hayat boyu yol arkadaşınız olsun. Sınavlara girecek tüm öğrencilerimize de ayrıca başarılar diliyorum.

Değerli meslektaşlarım, sevgili öğrencilerim ve saygıdeğer velilerimiz;

Başta öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımız ile velilerimizin özverili çalışmalarıyla geçirilen bir eğitim-öğretim yılının ardından eğitim öğretim yılı boyunca yaptığınız, eğitimimiz ve ülkemizin geleceği adına katma değer sağladığınız çalışmalarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyor; hepinize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

                                                                                                           

 

 İsmail ALTINKAYNAK

 Bilecik İl Millî Eğitim Müdürü

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.