BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Milli Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

     Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK, yeni ders yılı açılışı sebebiyle okul/kurum ziyaretleri kapsamında, yeni açılan Bilecik Özel Şehir Koleji ve İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

     İlk olarak Bilecik Özel Şehir Kolejini ziyaret eden ALTINKAYNAK, yönetici, idareci ve öğretmenler eşliğinde sınıfları gezerek, öğrencilerle sohbet etti. Okulun fiziki imkânlarını da yerinde görerek, imkânların çok iyi seviyede olduğunu belirten ALTINKAYNAK, İlimizde böyle bir okulun bulunmasının eğitim kalitesi açısından iyi bir fırsat olduğunu belirtti.

    Daha sonra,İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden ALTINKAYNAK, Okul Müdürü Orhan ATABEK eşliğinde okuldaki laboratuar ve mesleki uygulama sınıflarında incelemelerde bulundu. Öğrencilerle sohbet imkânı bulan ALTINKAYNAK, iyi bir ders yılı geçirmeleri temennisinde bulundu.

       

 

 

Milli Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.Milli Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor. Milli Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.