BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz ALTINKAYNAK, Bahçelievler Anaokulunu Ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürümüz ALTINKAYNAK, Bahçelievler Anaokulunu Ziyaret etti.

     Muharrem ayı münasebetiyle Bahçelievler Anaokulu Öğretmenleri tarafından  yapılan aşure etkinliğine katılan Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, yeni açılan Akıl Oyunları Atölyesi´nin açılışını yaptıktan sonra aşure ikramı yapan okul yönetimi ve öğretmenlerle birlikte toplantı yapan ALTINKAYNAK, "Bence her öğretmenin bir ideali olması lazım , insan durağan bir varlık değil. Sürekli yenilenmemiz lazım olumlu yönde değişerek kendimizi geliştirmemiz  lazım. Mezun olduğumuz gibi kalırsak kendimize bir şeyler katmamış ve her geçen gün zararda oluruz." dedi.

 

     Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, idareci ve öğretmenlere teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

 

 

Milli Eğitim Müdürümüz ALTINKAYNAK, Bahçelievler Anaokulunu Ziyaret etti.Milli Eğitim Müdürümüz ALTINKAYNAK, Bahçelievler Anaokulunu Ziyaret etti.Milli Eğitim Müdürümüz ALTINKAYNAK, Bahçelievler Anaokulunu Ziyaret etti.Milli Eğitim Müdürümüz ALTINKAYNAK, Bahçelievler Anaokulunu Ziyaret etti.Milli Eğitim Müdürümüz ALTINKAYNAK, Bahçelievler Anaokulunu Ziyaret etti.Milli Eğitim Müdürümüz ALTINKAYNAK, Bahçelievler Anaokulunu Ziyaret etti.Milli Eğitim Müdürümüz ALTINKAYNAK, Bahçelievler Anaokulunu Ziyaret etti.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.