BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor. Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor. Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor. Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor. Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor. Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor. Milli Eğitim Müdürümüz Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor. 

 

 

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK Okul ziyaretleri programı kapsamında; Merkez Soğuksu Ali Ateş İlkokulu ve Aşağıköy İlkokulunu ziyaret etti.

Şube Müdürleri Ahmet KARA ve İbrahim Barış KALIN ile birlikte ziyaret ettikleri okullarda öğrenci ve öğretmenlerle sohbet imkânı bulan Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, yönetici ve öğretmenlerden okulları ile ilgili bilgi aldı.

Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, “daha önce farklı okullarımızı ziyaret ettik ve ihtiyaçları yerinde gördük. Müdürlüğümüzün imkânlarını yasal mevzuatlar çerçevesinde kullanarak, eğitim kalitesini dolayısı ile başarı seviyesini yükseltecek her türlü çalışmayı yaptıklarını ve yapacaklarını söyledi.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.