BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Minik Bilişimciler” Proje Ortağı Şeyh Edebali Üniversitesi IEEE Kulübü’nden İl Milli Eğitim Müdürümüze Teşekkür Ziyareti

“Minik Bilişimciler” Proje Ortağı Şeyh Edebali Üniversitesi IEEE Kulübü’nden İl Milli Eğitim Müdürümüze Teşekkür Ziyareti

     13 Şubat – 10 Mart 2017 tarihleri arasında Bilecik Merkez Edebali Ortaokulunda, danışmanlığını Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Gürhan ERTAŞGIN, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Arş. Gör. Hakan ÜÇGÜN ve Arş. Gör. Sefa TUNÇER’in yaptığı IEEE Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından yürütülen “Minik Bilişimciler” projesinin tamamlanması dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. Bu kapsamda Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Arş. Gör. Hakan ÜÇGÜN, Arş. Gör. Sefa TUNÇER, IEEE Kulübü Üyeleri ve Edebali Ortaokulu Müdürü Mustafa EJDER, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’u makamında ziyaret ettiler. Üniversite adına, projeye yaptığı katkılardan dolayı Fazilet DURMUŞ’a Teşekkür Belgesi takdim ettiler.

     Merkez Edebali Ortaokulunda ortaklaşa gerçekleştirilen proje, küçük yaşlardaki öğrencileri günümüz teknolojileri hakkında bilgilendirmek ve bilişim alanında yapılan uygulamalarla öğrencilere teknolojinin, sadece oyun ve sosyal ortamlardan ibaret olmadığını vurgulamak amacıyla geliştirilmiş sosyal ve kültürel bir proje çalışmasıydı.

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyaretçilerine teşekkür etti. Teknolojinin faydalı şekilde kullanılması ile ilgili olarak öğrencilerimizde bir bilinç oluşmasını sağlayan projenin örnek niteliğinde olduğunu ve öğrencilerimize büyük katkı sağladığını dile getirdi. İlimizin üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ile birçok alanda iş birliği yaptıklarını anlatan DURMUŞ, bunun ilimiz eğitimine çok büyük katkıları olduğunu söyledi ve üniversite temsilcilerine teşekkür etti.

 

22-03-201722-03-201722-03-201722-03-2017 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.