BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ile Gazi Üniversitesi Arasında Yapılan Protokol Kapsamında Anket Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Müdürlüğümüz ile Gazi Üniversitesi Arasında Yapılan Protokol Kapsamında Anket Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

      17 Ocak 2018 Çarşamba günü Müdürlüğümüz Toplantı Salonu’nda Gazi Üniversitesi ile yaptığımız İş Birliği Protokolü çerçevesinde öğretmenlerimize ve yöneticilerimize uygulanan anket sonuçlarının değerlendirilmesi ile ilgili bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Gazi Üniversitesinden Prof. Dr. Necati Cemaloğlu,  Dr. Aslıhan Selcen Bingöl Arslangiray, Araş. Gör. Kübra Yenel; İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, Şube Müdürümüz Cuma İvrendi, ArGe Birimi görevlilerimiz Hale Uçuş ve Edip Akın katıldı.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, Gazi Üniversitesinden gelen misafirlerini önce makamında kabul etti. Daha sonra toplantıya geçildi. Toplantıda Bilecik’te yöneticilerimizin ve öğretmenlerimizin eğitim ihtiyacını belirlemek üzere yapılan Öğretmen Eğitim İhtiyacı Anketi, Örgüt Kültürü Anketi ve Profil Belirleme Anketi’nin değerlendirmesi yapıldı. Anketlerden çıkan sayısal verilerin ne anlama geldiği ve mevcut durumun ne olduğu ortaya kondu.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, Gazi Üniversitesi ile iş birliği halinde Bilecik’te eğitimin daha kaliteli hale gelmesi için çalıştıklarını, bu kapsamda yönetici ve öğretmenlerimize uygulanan anketlerle mevcut durumun fotoğrafını çektiklerini, yönetici ve öğretmenlerimizin hangi alanlarda daha çok eğitime ihtiyaç duyduklarını tespit ettiklerini ifade etti. Protokol kapsamında ilerleyen süreçte yönetici ve öğretmenlerimizin eğitimiyle ilgili yine Gazi Üniversitesi iş birliğiyle önemli çalışmalar yapılacağını, böylece eğitimin itici gücü olan öğretmenlerimizi ve yöneticilerimizi daha donanımlı hale getireceklerini dile getirdi. Tüm çabalarının Bilecik eğitimini bir adım daha ileriye taşımak için olduğunu aktaran Fazilet Durmuş, toplantıya katılan Üniversite ve Müdürlüğümüz görevlilerine teşekkür etti. Katkılarından dolayı Prof. Dr. Necati Cemaloğlu’na bir tablo hediye etti.

18-01-201818-01-201818-01-201818-01-201818-01-201818-01-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.