BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüze Bisiklet Park İstasyonu Kuruldu

Müdürlüğümüze Bisiklet Park İstasyonu Kuruldu

     Bilecik Belediyesi tarafından sıfır atık projesi kapsamında hurdaya çıkmış çöp kovalarından elde edilen atıklarla yapılan Bisiklet Park İstasyonu, Müdürlüğümüz bahçesine monte edildi.

     Bilecik Belediyesi tarafından, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilciliği işbirliğinde geçtiğimiz yıl başlatılan ´´Haydi Çocuklar Bisikletle Okula´´ etkinliği kapsamında 700. Yıl İlk/Ortaokuluna da Bisiklet Park İstasyonu kazandırılmıştı.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, ulaşımda bisiklet kullanmanın, karbon salınımını azaltarak doğayı korumamıza yardımcı olduğunu aynı zamanda daha sağlıklı bir yaşamı da beraberinde getirdiğini ifade ederek, Bisiklet Park İstasyonu’nun hayırlı olmasını diledi.

     Erdoğan, Bilecik Belediyesi tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve okullarımızda hizmete sunulan Bisiklet Park İstasyonu dolayısıyla Belediye Başkanımız Sayın Nihat Can’a teşekkür etti.

25-07-2018

25-07-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.