BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenme Şenlikleri Hazırlık Toplantısı Yapıldı.

Öğrenme Şenlikleri Hazırlık Toplantısı Yapıldı.

24-08-201624-08-2016

 

   İlimizde 11-12 Ekim 2016 tarihlerinde yapılacak olan öğrenme şenlikleri için hazırlık toplantısı Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı. 

   Toplantıya; Vali Yardımcısı Mustafa GÜNEY, Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ ve Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü İbrahim Barış KALIN ile "Öğrenme Şenliği Organizasyon Komitesi" üyesi kurum temsilcileri katıldı.  Vali Yardımcısı Mustafa GÜNEY yaptığı açılış konuşmasında;öğrenmenin yaşı olmadığını ve hayat boyu devam ettiğini belirterek halkımızın konuya olan ilgisini çekebilmek ve toplumun her kesiminin şenliklerin içinde yer alması için gerekli çalışmalrın yapılması için hep beraber çalışılacağını söyledi.

   Şube Müdürü İbrahim Barış KALIN´ın öğrenme şenlikleri ile ilgili sunumunun ardından katılımcıların yapılacak şenlikler ile ilgili kendi kurumları açısından yapacakları sunumlar, basın yayın ve tanıtım konuları, kullanılacak görseller görüşülerek görev paylaşımı yapıldı. 

   Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ, şenlikler ile ilgili her türlü fikre açık olduklarını söyleyerek bu işin bir imece mantığı ile yürütülmesinin faydalı olacağını belirtti. Toplantı, Vali Yardımcısı Mustafa GÜNEY´in yaşlı bakımı ve ilk yardım kurslarının gerekliliğine dikkat çekmesi son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.