BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okulöncesi Eğitimi ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Okulöncesi Eğitimi ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Okulöncesi Eğitimi ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.Okulöncesi Eğitimi ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.Okulöncesi Eğitimi ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

 

          Okulöncesi Eğitimi ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği tanıtım ve değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Şube Müdürü Erdoğan KABA başkanlığında Atatürk İlkokulu toplantı salonunda yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin Temel Eğitimden Sorumlu Şube Müdürleri, Merkez Okulöncesi, İlkokul ve Ortaokul Müdürlerinin katıldığı toplantıda uygulamada birlik sağlanması açısından    Okulöncesi Eğitimi ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği incelendi ve değerlendirildi. Toplantı, katılımcıların yönelttiği soruların Şube Müdürü Erdoğan KABA tarafından cevaplanmasının ardından sona erdi.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.